Het team 

Ons team bestaat uit Jaguar- en Land Rover-specialisten, zowel voor sales als voor service en onderhoud. Wij praten graag met u over uw auto, want we zijn ook zeker Jaguar- en Land Rover-fanaten! Dat zorgt ervoor dat we samen enthousiast aan de slag gaan.

Team Jaguar Land Rover Munsterhuis

Verkoop 

Clemens Schipdam

Clemens Schipdam

Sales Manager | Jaguar Land Rover

+31 (0)6 31694101
c.schipdam@munsterhuis.nl

Erwin Reinderink

Erwin Reinderink

Commercieel manager | Jaguar Land Rover

+31 (0)6 82722059
 e.reinderink@munsterhuis.nl

Jeroen de Ruiter

Jeroen de Ruiter

Sales Advisor | Jaguar Land Rover

+31 (0)74 255 53 72
 j.deruiter@munsterhuis.nl

Robin Schurink

Robin Schurink

Sales Advisor| Jaguar Land Rover

+31 (0)74 255 53 72
r.schurink@munsterhuis.nl

Service & onderhoud

Hein Kuipers

Hein Kuipers

Service Manager

+31 (0)74 2555372
h.kuipers@munsterhuis.nl

Richard Vreeling

Richard Vreeling

Service Manager

+31 (0)74 2555372
r.vreeling@munsterhuis.nl

Tim Lamain

Tim Lamain

Service Adviseur

+31 (0)74 2555372
 t.lamain@munsterhuis.nl

Harry Gruijters

Parts Advisor

+31 (0)74 2555372
h.gruijters@munsterhuis.nl

Erwin Borneman

Parts Manager

074-2555372
e.borneman@munsterhuis.nl

Benno Gerritse

Autopoetser/detailer

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Danny Nijland

Workshop controller technican

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Rick Dijkhuis

Technican

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Tom Kuiper

Technican

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Twan Dierks

Technican

074-2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Milan Leferink

Technican

074-2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Fabian Zwijnenberg

Technican

074-2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Mark Schopman

Technican

074-2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Management

Herald Oude Hendrikman

Herald Oude Hendrikman

General Manager | Jaguar Land Rover

+31 (0)74 255 53 72
h.oudehendrikman@munsterhuis.nl