Het team 

Ons team bestaat uit Jaguar- en Land Rover-specialisten, zowel voor sales als voor service en onderhoud. Wij praten graag met u over uw auto, want we zijn ook zeker Jaguar- en Land Rover-fanaten! Dat zorgt ervoor dat we samen enthousiast aan de slag gaan.

Munsterhuis Exclusief

Verkoop 

Nathan-van-Gelden-Landrover

Nathan van Gelden

Sales Advisor | Jaguar Land Rover

+31 (0)74 255 53 72
 n.vangelden@munsterhuis.nl

Mandy Altena - Munsterhuis

Mandy Altena

Sales Advisor | Jaguar Land Rover

+31 (0)74 255 53 72
 mandy.altena@munsterhuis.nl

Service & onderhoud

Hein-Kuipers-Munsterhuis-Exclusief

Hein Kuipers

Service Manager

+31 (0)74 2555372
h.kuipers@munsterhuis.nl

Munsterhuis Exclusief - Teamfoto

Richard Vreeling

Service Manager

+31 (0)74 2555372
r.vreeling@munsterhuis.nl

Munsterhuis Exclusief - Teamfoto

Arend Haak

After Sales

+31 (0)74 2555372
a.haak@munsterhuis.nl

Munsterhuis Exclusief - Teamfoto

Harry Gruijters

Parts Advisor

+31 (0)74 2555372
h.gruijters@munsterhuis.nl

Munsterhuis Exclusief - Teamfoto

Erwin Borneman

Parts Advisor

074-2555372
e.borneman@munsterhuis.nl

Munsterhuis Exclusief - Teamfoto

Benno Gerritse

Autopoetser/detailer

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Munsterhuis Exclusief - Teamfoto

Danny Nijland

Workshop controller technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Munsterhuis Exclusief - Teamfoto

Tom Kuiper

technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Munsterhuis Exclusief - Teamfoto

Milan Leferink

technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Munsterhuis Exclusief - Teamfoto

Hugo Brugman

Technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Munsterhuis Exclusief - Teamfoto

Matthieu Beuving

technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Daan-Schildkamp-Exclusief

Daan Schildkamp

technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Luuk-Heerdink-Exclusief

Luuk Heerdink

Technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Thijmen-Lauers-Exclusief

Thijmen Lauers

technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Management

Munsterhuis Exclusief - Teamfoto

Herald Oude Hendrikman

General Manager | Jaguar Land Rover

+31 (0)74 255 53 72
h.oudehendrikman@munsterhuis.nl