Het team 

Ons team bestaat uit Jaguar- en Land Rover-specialisten, zowel voor sales als voor service en onderhoud. Wij praten graag met u over uw auto, want we zijn ook zeker Jaguar- en Land Rover-fanaten! Dat zorgt ervoor dat we samen enthousiast aan de slag gaan.

Munsterhuis Exclusief

Verkoop 

Erwin Reinderink

Erwin Reinderink

Commercieel manager | Jaguar Land Rover

+31 (0)6 82722059
 e.reinderink@munsterhuis.nl

Jeroen de Ruiter

Jeroen de Ruiter

Sales Advisor | Jaguar Land Rover

+31 (0)74 255 53 72
 j.deruiter@munsterhuis.nl

Munsterhuis Exclusief - Yordi van Ooijen

Yordi van Ooijen

Sales Advisor | Jaguar Land Rover

+31 (0)74 255 53 72
y.vanooijen@munsterhuis.nl

Service & onderhoud

Hein Kuipers

Hein Kuipers

Service Manager

+31 (0)74 2555372
h.kuipers@munsterhuis.nl

Richard Vreeling

Richard Vreeling

Service Manager

+31 (0)74 2555372
r.vreeling@munsterhuis.nl

Arend Haak

Arend Haak

After Sales

+31 (0)74 2555372
a.haak@munsterhuis.nl

Harry Gruijters

Harry Gruijters

Parts Advisor

+31 (0)74 2555372
h.gruijters@munsterhuis.nl

Erwin Borneman

Erwin Borneman

Parts Advisor

074-2555372
e.borneman@munsterhuis.nl

Benno Gerriste

Benno Gerritse

Autopoetser/detailer

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Danny Nijland

Danny Nijland

Workshop controller technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Tom Kuiper

Tom Kuiper

technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Munsterhuis Exclusief - Team Munsterhuis Exclusief, Milan Leferink

Milan Leferink

technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Hugo Brugman

Hugo Brugman

Technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Joey Polderman

Joey Pollemans

technician

+31 (0)74 2555372
werkplaatsreceptie-jlr@munsterhuis.nl

Overig

Patty Jorns

Patty Jorns

Officemanager

+31 (0)74 255 53 72
 info@munsterhuisexclusief.nl

Management

Herald Oude Hendrikman

Herald Oude Hendrikman

General Manager | Jaguar Land Rover

+31 (0)74 255 53 72
h.oudehendrikman@munsterhuis.nl